Вітаємо, на RX.UA!

   Даний ресурс є офіційним представництвом в інтернеті друкованого спеціалізованого медичного видання – Довідника Еквівалентності Лікарських Засобів Rx index ™

   Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку.

   Для ознайомлення з угодою користувача перейдіть за посиланням: Угода користувача

Покинути сайт
Ознайомлений

Бібліотека одужання від шизофренії

При правильно призначеному і систематичному курсі лікування, можна звести до мінімуму негативні наслідки симптомів захворювання і зберегти звичний спосіб життя. Детальніше про це написано в розділі життя з шизофренією.

Історія Петра* — це приклад того, як дотримуючись призначеного курсу лікування йому вдалося виробити адекватне ставлення до хвороби, повернутися до улюбленої роботи і занять спортом.

Петро

Перемогти недугу самотужки набагато складніше. У розділі надання підтримки описано, як важливо участь рідних і близьких пацієнтові. Батьки Петра розповідають про надану синові підтримку, тому що відомо, що правильне ставлення до хворого з боку його близького оточення надає значущий вплив на результати терапії.

Батьки Петра

Як ми бачимо успіх терапії кожного пацієнта — не тільки в руках лікаря. Дуже важлива роль самого пацієнта і його близьких. Прочитати про те, які питання важливо обговорити на прийомі з лікарем можна в розділі готові до розмови?

* Ім’я та голос пацієнта змінені.