Вітаємо, на RX.UA!

   Даний ресурс є офіційним представництвом в інтернеті друкованого спеціалізованого медичного видання – Довідника Еквівалентності Лікарських Засобів Rx index ™

   Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку.

   Для ознайомлення з угодою користувача перейдіть за посиланням: Угода користувача

Покинути сайт
Ознайомлений

Підтримка друзів та близьких для людей з шизофренією

У людей із шизофренією, які мають підтримку оточуючих, життєві навички розвинені краще, ніж у тих, хто перебуває в ізоляції. Якщо ви друг або родич пацієнта з шизофренією, ви можете надати йому життєво важливу допомогу. Якщо ви один із найближчих до нього людей, дуже важливо, щоб ви брали участь в ухваленні рішень про його лікуванні та стали ключовою контактною особою для лікаря.

Кевін розповість, чому ті, хто доглядає за пацієнтом, грають таку істотну роль в лікуванні:

Незважаючи на те, що часом шизофренія може значно ускладнювати життя вашого друга або близької людини, поєднання правильної медикаментозної терапії та методів самодопомоги сприятимуть усуненню симптомів, поліпшенню та підтримці гарного самопочуття. При адекватному контролі перебігу захворювання пацієнт може почати або відновити трудову діяльність.

Істотну підтримку надає надійне коло родичів та друзів, які допомагають вам і вашим близьким боротися з наслідками захворювання. Відкрите обговорення проблеми допоможе більше дізнатися про шизофренію та стане фундаментом позитивних відносин, які допоможуть вашим рідним відчути себе потрібними та більш впевненими в собі.

Террі розповість про непомітні зміни, за якими він зрозумів, що його синові стає краще: