Вітаємо, на RX.UA!

   Даний ресурс є офіційним представництвом в інтернеті друкованого спеціалізованого медичного видання – Довідника Еквівалентності Лікарських Засобів Rx index ™

   Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку.

   Для ознайомлення з угодою користувача перейдіть за посиланням: Угода користувача

Покинути сайт
Ознайомлений

Діагностика шизофренії та методи виявлення

Чим раніше ви почнете отримувати лікування, тим вище ймовірність позитивного результату і вашого повернення до соціальної та професійної діяльності на тому ж рівні, що й до захворювання, тому важливо якомога раніше звернутися до спеціаліста. За відсутності своєчасного та ефективного лікування шизофренія може швидко посилитися, в результаті чого підвищується імовірність госпіталізації. Відсутність симптоматичного лікування також негативним чином позначається на вашому самопочутті та самопочутті ваших рідних і друзів.

При появі будь-яких симптомів шизофренії або зниженні ефекту від призначеної лікарської терапії вам потрібно звернутися до лікаря

Як я дізнаюся про те, що в мене шизофренія?
Кращий спосіб для лікаря розібратися у ваших симптомах, — це бесіда з вами.

Лікар поставить вам кілька запитань, щоб дізнатися:

  • Ваш особистий і медичний анамнез
  • Характер ваших симптомів та їх перший прояв
  • Час першої появи симптомів
  • Наявність динаміки в симптоматиці та її характер
  • Можливі фактори, що спровокували, на ваш погляд, появу симптомів.

Ваш лікар також захоче поговорити з вашими близькими, щоб скласти більш повне уявлення про ваше захворювання, життя та медичний анамнез. Крім того, може бути призначена низка досліджень, в тому числі рентгенографія, візуалізація головного мозку й аналізи крові. Вони необхідні для оцінки загального стану вашого здоров’я та пошуку причини виникнення симптомів. Лікар також може провести ряд психологічних тестів з метою отримання докладнішої інформації про ваші особисті якості та функціональний рівень розвитку головного мозку.

Важливо визначити вплив симптомів на ваше повсякденне життя, тому лікар захоче дізнатися більше про соціальне оточення, професійну або навчальну діяльність, фінансове становище та взаємини з близькими, друзями та знайомими.