Вітаємо, на RX.UA!

   Даний ресурс є офіційним представництвом в інтернеті друкованого спеціалізованого медичного видання – Довідника Еквівалентності Лікарських Засобів Rx index ™

   Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку.

   Для ознайомлення з угодою користувача перейдіть за посиланням: Угода користувача

Покинути сайт
Ознайомлений

Причини розвитку шизофренії

Причин розвитку шизофренії завжди декілька. Вважається, що так само, як і при інших поширених хронічних захворюваннях, наприклад, цукровому діабеті або серцево-судинних захворюваннях, розвитку шизофренії сприяє одночасна дія різних факторів.

Симптоми шизофренії спричинені проблемами в передаванні та обробці інформації в головному мозку. Ці проблеми можуть виникати через порушення взаємодії між нервовими клітинами головного мозку, яка здійснюється шляхом виділення хімічних речовин.

Встановлено, що певну роль у підвищенні ймовірності розвитку шизофренії можуть відігравати генетичні та екологічні фактори або травма головного мозку при народженні, поява симптомів може бути спровокована соціальною подією або ситуацією, наприклад, стресом та соціальною ізоляцією. Крім того, серед причин розвитку шизофренії відзначають вживання наркотичних речовин, зокрема коноплі. Однак можливість профілактики шизофренії та відтермінування її перших ознак недоведена.