Вітаємо, на RX.UA!

   Даний ресурс є офіційним представництвом в інтернеті друкованого спеціалізованого медичного видання – Довідника Еквівалентності Лікарських Засобів Rx index ™

   Вся інформація про лікарські засоби та їх застосування представлена для ознайомлення і не може вважатися настановою для самостійної діагностики та лікування. Інформація призначена виключно для лікарів усіх спеціальностей, провізорів, клінічних провізорів та фармацевтів, студентів фармацевтичних факультетів вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладів III-IV рівня акредитації, операторів фармацевтичного ринку.

   Для ознайомлення з угодою користувача перейдіть за посиланням: Угода користувача

Покинути сайт
Ознайомлений

Поліпшення самопочуття при шизофренії

Відновлення самопочуття при шизофренії часто відбувається поступово, кожен етап відзначений маленькими перемогами.

Негативний вплив психотичних симптомів шизофренії на повсякденне життя очевидний, проте хвороба також має наслідки для вашого фізичного стану. Лікування та відновлення спрямоване на послаблення та усунення симптомів, скорочення кількості рецидивів і допомогу пацієнтові у поверненні до повсякденної діяльності. Гарний стан здоров’я та соціальна підтримка знижують ризики погіршення фізичного стану при шизофренії, що пов’язані зокрема з побічною дією терапевтичних втручань і змінами в способі життя.

Важливо мати підтримку, яка допоможе виконувати узгоджений план лікування. Якщо вам призначено препарат для щоденного прийому внутрішньо, це означає, що вам потрібно приймати його в правильній дозі та в певний час кожен день, відвідувати лікувальний заклад згідно з графіком та ретельно дотримуватися інших лікувальних процедур. Якщо ви приймаєте антипсихотичний препарат тривалої дії, вам необхідно відвідувати лікувальний заклад відповідно до схеми лікування, щоб прийняти препарат в потрібний час. Такі препарати можна приймати один раз на 2 тижні, один раз на місяць або 4 рази на рік.

Ваші друзі та близькі можуть допомогти вам, помітивши перші ознаки рецидиву захворювання. Серед таких ознак можна назвати, наприклад, скорочення тривалості сну, зменшення кількості спожитої їжі, знервованість, тривожність або збудливість, труднощі з підйомом вранці або нездатність підтримувати нормальний рівень концентрації уваги. Якщо відреагувати на ці симптоми якомога раніше, з високою ймовірністю ваше самопочуття швидше покращиться, і ви зможете знову жити повним життям.